Historie divadla je spojena s organizací od úplné počátku. Jednalo se především o malá vystoupení v rámci práce s dětmi. Nyní však rozšiřujeme naše divadelnictví a ve spolupráci s Divadlem Divoloď, nabízíme i veřejná vystoupení.

Připravujeme tyto pohádky:

O nafrněné lasičce Monice 

Skutečné vyprávění o krásné, ale strašně nafrněné lasičce Monice, která si nemohla vybrat ženicha, protože nikdo jí nebyl dobrý. Jak to v pohádkách bývá, objeví se vždy nějaký hrdina, který vše napraví, ale to platí u lidí. Najde se i pravý ženich pro lasičku Moniku? Zvířecí říše je přeci jen úplně jiná, než ta lidská...nebo ne?

O perníkové chaloupce aneb Jak Mařenka s Jeníčkem hledali štěstí

Určitě všichni známe pohádku O perníkové chaloupce. Vyprávění o dětech chudého dřevorubce se ztratí v lese a dojdou k chaloupce, kde žije ježibaba s ježidědkem. Pohádka původně Giambattista Basile se možná přeložila úplně špatně. Jak to vlastě celé bylo? To se dozvíte v naší pohádce. Určitě budete mile překvapeni. 

 Vánoční přání pro víly

Příběh vypráví o malém čertíkovi Hyacintovi, který úplně neví, jak naložit s vánočním přáním pro své sestry víly. Tím, že si neumí připravit přání, může způsobit velký malér. Jak to s Hyacintem a jeho sestrami dopadne, se dozvíte při pohádce. :-)

Nejbližíš termíny pohádky:

11. 12. 2022 - Praha 15 - veřejné vystoupení
05. 12. 2022 - MŠ Hlincová Hora - vystoupení pro školku
03. 12. 2022 - Penzion U Kostela, Mláka - veřejné vystoupení
02. 12. 2022 - EGE, spol. s r.o. - soukromé vystoupení